Private Serverler Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Private Server Tanıtımları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MSN Koxp, Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım

YazarMesaj
Ramazan
Yönetici
Yönetici
Ramazan

Rep Gücü : 470

MSN Koxp, Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Empty
MesajKonu: MSN Koxp, Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım   MSN Koxp, Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım I_icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 10:33

Msn koxp çok basit bir yöntem ile yapılmaktadır. Bunun için oyuna girmeden önce MSN programını mutlaka açık bırakın. MSN açtıktan sonra (MSN e girmeniz yada çevrimiçi olmanız gerekmekmez) alttaki işlemleri sırası ile yapınız.

Warrior Harici Tüm Charlar İçin Msn Koxp Kurulumu
* MSN penceresinde Araçlara tıklayın. Size Açılacak 2. pencerede en üst kısımda Her Zaman Üstte yazısı gelecektir. Ona tıklayın. Bu şekilde siz oyunda dahi olsanız MSN penceresi sürekli oyun ekranızın üzerinde olacaktır. Bu birinci işlemdir ve tamamladık.

* Şimdi oyunu daha rahat görmek isterseniz MSN penceresini alt kenarından fare ile tutarak küçültünüz.

* Şimdi geldik MSN kospun en can alıcı noktasına. Bildiğiniz gibi MSN koxp basit bir oyunu buda bırakma işlemidir. Mana pot basmaz. Bu nedenle skil olarak mana hiç harcamayan yada çok az mana harcayan skill seçiniz. Eğer MP recovery varsa istediğiniz skilli seçebilirsiniz.

* Farenin ok işaretini (imlecini) ilk önce oyuna tıklayın. Oyun ekranıdna tuşlarla skillere basabilmeniz gerekir. Oyunu aktif ettikten sonra fare imlecini MSN üzerine getirin.

* En önemli noktada. Seçtiğiniz skilin rakamı (1 - 2 -3 farketmez) ve Z ye aynı anda basmanız gerekmektedir. Sol elinizle Z + skille basın ve aynı anda fare ile MSN penceresine tıklayın.

* Eğer tam zamanında yapabildi iseniz skill ve damage ekranında rakamlar son sürat yukarı geçmeye başlayacaktır. Charınız sürekli Z ve skill yapacağı için en yakınındaki yaratığa atak yapacaktır. R ye basmadığınız için peşinden koşmayacaktır.

Warrior İçin MSN Koxp Kurulumu
WArrior için msn kosp oldukça basit bir işlemdir. Skill yerine R harfina basmanız gerekmekte. Yani Z+R ve fare ile msn e tıklamanız gerekmektedir. Warrior ile MSN koxp kurarken yaratıkları R ile yani normal atak ile kesecek olduğunuz için kesebileceğiniz yaratıkların olduğu yerde kalın. Sonra XP nize yazık olmasın. Eğer msn koxpu çalıştırabildi iseniz charınız plaja düşmüş abaza gibi etraftaki yaratıkları kovalamaya başlayacaktır.

İyi Oyunlar
http://www.kingofpvp.yetkinforum.com

MSN Koxp, Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-